EĞİTİM TAKVİMİ

3D KAMPÜS
03.03.2017

3ds MAX Giriş ve Modelleme

Toplam 30 saatlik gruba özel programımızda 3D Studio Max arayüzü ve katı modelleme eğitimi verilirken ; çalışma koordinasyonu, programı etkin kullanma, kısa yollar ve hızlı üretim metotları, proje yönetim prensipleri gözetilerek öğrencilerimiz hem mesleki yaşantılarında sorunsuz üretime hazırlanıyor hem de gelişime uygun sağlam bir alt yapı ile donatılıyorlar.

02.05.2017

Render & Post Production

24 Saatlik gruba özel ders programımızda yanlış bilgilerin giderilmesi, sık karşılaşılan problemlerin çözümü ve çalışma alanınıza yönelik malzeme, ışıklandırma, post işlemlerini kapsayan eğitim verilmektedir.

15.05.2017

Animasyon

Mimari projelerin sunumlarına yönelik animasyon yapımını ele alan bir eğitimdir. Bu eğitimi alacak öğrencilerimizin temel seviyenin üzerinde modelleme ve render bilgisine sahip olmaları gerekir.

 

30.05.2017

İleri Seviye Modelleme

Farkı ve kalitesiyle ön plana çıkmak isteyen 3ds Max kullanıcalarının sınırları aşmak ve düşüncelerini digital boyuta aktarabilmek için çok daha donanımlı ve yetkin olmaları gerekiyor. Hazır model arşivlerinin yetersiz kaldığı, tasarımların özgün ve çarpıcı detaylara sahip olduğu çalışmaları ortaya koyabilmek için ileri düzeyde modelleme bilgisi ihtiyacı doğmaktadır.

2017
TOP