3ds MAX Giriş ve Modelleme
Mimari Modelleme

Emre ÇETİN

1983 yılında İstanbul, Beykoz'da doğdu.
Fevzi Çakmak Süper Lisesi’ni ve sonrasında da "Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği" Bölümünü bitirdi.
Özel bir mühendislik firmasında on yıl kadar şantiye şefliği yaparak bir çok derin temel kazısı ve alt yapı projesinde şantiye şefi olarak görev aldı.
2012 yılında dostu Serkan ÇELİK'in ısrarı ile kariyerinde radikal bir değişime giderek 2001 yılında hobi olarak tanıştığı 3dsMax'le 3D dünyasına profesyonel anlamda katıldı.

2013 yılında Tesla Studio ailesinin kurucularından oldu. 3DS MAX'e giriş ve ileri seviyeye yönelik modelleme konularında kurumsal ve bireysel eğitimler verdi ve vermektedir.
Özellikle Tesla Studio olarak beğeni kazanan çalışmalar sonrasında yoğunlaşan talepler doğrultusunda Mimari modelleme konularını derleyerek bu alanda uzmanlaşmaya yönelik hazırladığı program dahilinde eğitimler de vermektedir.
2017 yılında hayata geçirilen 3DKampüs'ün kurucu ortaklarındandır.

PORTFOLIO

TEŞEKKÜRLER

Hocalarımızın bıkmadan her sorunumuzda bize yardımcı olmaları , çözüm üretmeleri bu kurumun en özel ayrıcalığı. Bu bizim öğrenme motivasyonumuzu oldukça artırıyor.İşlerinde çok başarılı olup bilgilerini en iyi şekilde öğrencilerine aktardıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Esra ÖZ

MİMAR

1 / 5

3dmax konusunda yapmak isteyip hayal ettiğimiz her şeyi gerçeğe dönüştürmemizi sağlayan, her sorunumuza anında çözüm üreten ve ders sürecinden sonra bile desteğini hiç esirgemeyen, aile ortamında öğrenim gördüğümüz, konusunda en başarılı kurs.Bunun yanında hocalarımız ders dışında da her konuda yanımızda ve bir arkadaş gibi irtibatta kalabileceğimiz harika insanlar, sizi seviyorum ve tekrar teşekkür ediyorum...

Esra TEKİN

MİMAR

2 / 5

Öncelikle işinde profesyonel olan kişilerden eğitim almanın ayrıcalığını 3DKampus ile görmüş oldum.3dsmax ile ilgili hiçbir şey bilmiyorken, modelleme ve render konularını hızlı ve pratik bir şekilde öğrenerek proje görselleştirmemi sağladılar. İleri seviyeli hedeflerim için tercihim yine 3DKampüs olacak…

Efnan KARATAŞ

MİMAR

3 / 5

Kurumsal olarak almış olduğumuz Mimari Modelleme ve Render-Post Production özel eğitimleri şirketimiz için son derece verimli oldu. Dersler sonrasında dışarıdan hizmet almamıza gerek kalmadı, 3D Mimari görselleştirmelerimizi kendi bünyemizde kaliteli ve sorunsuz olarak hazırlayabilir hale geldik.Hocalarımıza teşekkür ederiz.

Mimark Architects

Şule KARACA / MİMAR

4 / 5

Piyasadaki kursların aksine  bu işi dünya standartlarında yapan hocalardan ders alma fırsatı buldum. Aldığım render ve post Production eğitimi, profesyonel anlamda devam ettiğim görselleştirme sürecinde beni bir adım daha öne taşıdı. Kurs sonrasında da hocalıktan öte gördüğüm dayanışma ve destek için tekrar teşekkür ediyorum. Bu hocalardan ve eğitim kurumundan ders almak ciddi bir fırsat, bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Kadir BAŞTÜRK

KABU Design

5 / 5

TOP