Render ve Post Production

Serkan ÇELİK

1983 Yılında İstanbul Beykoz'da doğdu. 2002 yılında Fevzi Çakmak Süper Lisesi'ni bitirdikten sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü bitirdi. 2008 yoılında Çizgisahne'yi ortağı Ertuğ YENİDEMİR ile birlikte kurdu. Sonrasın 2014 yılında Profesyonel hizmet için ekibiyle Teslastudio'yu kurdu.

2017 Yılında Boxx Türkiye ile bilgilerini birleştirerek hem Workshop hemde prodüksiyon alanında 3DK firmasını kurdu.

ÖDÜLLER

PORTFOLIO

TEŞEKKÜRLER

Özel olarak aldığım Render ve Post Production eğitimleri kariyerimde çok büyük bir artı oldu. Her geçen gün render kalitemin ve sahnelere hakimliğimin arttığını gerek iş yaptığım şirketler gerekse yakın çevrem hemen fark etmeye başladı. Baştan sona kadar aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Diğer eğitim merkezlerinde olan kurs bittikten sonra herkes kendi yoluna mantığını bu eğitim merkezinde kesinlikle yaşamadım çünkü hala hocalarımla irtibattayım. Artık çoğu şeyi kendi kendime çözebilir bir boyuta geldim. Eğitmenlerime sabırları ve detaylı konu anlatımları için sonsuz teşekkür ederim.

Burcu AYDOĞDU

Landscape Architect

1 / 5

Merhabalar ben Deniz ATLI, 2013 yılında başlamış olduğum 3D görselleştirme mesleğinde daima en iyilerin arasında yer almayı hayal ettim. Bu zorlu yola çıkarken karşıma çıkacak engelleri az çok tahmin edebiliyordum ama beni daima ileriye taşıyan pes etmememi sağlayan bir hayat mottom vardı ' Vazgeçeceğim anda NEDEN başladığını düşün' Bu söz bana asla pes etmemeyi öğretti. Benim hayal bile edemeyeceğim ödülleri, dünyanın önde gelen 3D platformlarının ana sayfalarına çıkmayı ve bugün bir işe veya projeye bakarken kendimden emin bir şekilde bakmayı çözüm üretmeyi işi hakkı ile teslim etmeyi değerli hocam Serkan Çelik'e borçluyum kendine ne kadar teşekkür etsem az kalır Herkesin bir gün hayallerine kavuşması dileğiyle Saygılarımla...

Deniz ATLI

CG Artist

2 / 5

Okul Eğitimimi tamamladıktan sonra hemen çalışmaya başladım. Bir süre Mimari Proje çizimi yaptıktan sonra kariyerime her zaman ilgimi çekmiş olan görsel sanatlar üzerine devam etme kararı aldım. O günden beri mesleğimi büyük bir keyifle yapmaya devam ediyordum ama çalışmalarım müşterilerin taleplerini karşılamıyordu ve özel ders konusunda Serkan Çelik’ten aldığım dersten sonra işlerimde inanılmaz gözle görülür bir şekilde kalite farklı oldu ve sıkıntı yaşadığım her konuda zaman saat fark etmeksizin yardımdan kaçınmadılar. Sabırları ve detaylı konu anlatımları için sonsuz teşekkürler.

Ferhat ŞAHİN

Landscape Architect

3 / 5

Almış olduğum özel eğitimi kısaca bir örnekle anlatmak isterim. Vray öğrenmeyi samanlıkta iğne aramaya benzetirim. Kendi başınıza bulmanız çok zordur. Fakat iyi bir eğitimle iğnenin hangi bölgede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sizin de yapmanız gereken o bölgeyi biraz eşelemenizdir. Buna da kurstan sonraki verdiğiniz çaba diyelim :) . O yüzden iyi bir eğitim sizin öğrenmenizi çok daha kolaylaştıracaktır. Hangi alanda olursa olsun kurs bittiğinde meseleyi tam manasıyla öğrenmiş olmayız. O yüzden aldığım özel eğitimin en güzel yanlarından biri de kurstan sonraki süreçte hep irtibat halinde olunması ve her zaman destek sağlanmasıydı. Bu da programı öğrenmemde büyük rol oynadı. Mesleki başarılarımda en büyük etken olan bu eğitimi bize en güzel şekilde ve itina ile sunan eğitmenlerime çok teşekkür ederim.

Oğuz TERCAN

GARA Design Owner

4 / 5

Piyasadaki kursların aksine  bu işi dünya standartlarında yapan hocalardan ders alma fırsatı buldum. Aldığım render ve post Production eğitimi, profesyonel anlamda devam ettiğim görselleştirme sürecinde beni bir adım daha öne taşıdı. Kurs sonrasında da hocalıktan öte gördüğüm dayanışma ve destek için tekrar teşekkür ediyorum. Bu hocalardan ve eğitim kurumundan ders almak ciddi bir fırsat, bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Kadir BAŞTÜRK

KABU Design

5 / 5

TOP