Sıkça Sorulan Sorular

3D Kampüs’ün en büyük farkı butik eğitim vermesidir.  Birebir eğitimin öğrenciye özel yaklaşımını koruyarak derslerini küçük bir grupla yüksek konsantrasyon ve iletişim halinde işlediği ileri teknoloji ile donatılmış samimi sınıflarda öğrencilerine üst düzey donanımlarla çalışma imkanı sunmaktadır. Yıllarca kendi alanlarında uzmanlaşmış eğitmenleri ile faaliyet alanına veya mesleki kullanıma uygun teknik bilgileri teorik ve uygulamalı olarak verirken yazılımların güncel sürümleri esas alınır, gerekli eklentiler ve yardımcı programlar da öğrenime dahil edilir.

3D Kampüs, gereksiz bilgilerden arındırılmış, amacına uygun, yenilikçi ve uygulamalı bir ders programı üzerinden ilerleyen eğitimler sonunda yetkin, yapacağı işi planlayan, hızlı ve kaliteli ürünler ortaya koyabilen öğrenciler mezun etmektedir. Aylar süren orta seviyeli bir öğrenim programından çok daha verimli ve üst düzeyde sonuçları kısa sürede yakalayan öğrencilerimiz farkımızın en büyük göstergesidir.

Birebir eğitimin olumlu özeliklerini temel alarak az öğrencili sınıflarda kalabalık bir aile ortamı samimiyetinde gerçekleştirilen bir süreçtir.  Eğitime gönül vermiş, genç, dinamik, deneyimli ve alanında uzman eğitmenlerin “koçluk” ilişkisi etkileşimi ile öğrencilerini hedeflerine taşıdığı, öğrenme, eğlenme, uygulama ve başarmanın keyfini paylaşma sürecidir.

Öğrenci sayısı 3 ile 8 kişi arasında değişen gruplarla ders yapılır.
Gruplar aynı amaç doğrultusunda bir araya gelmiş seviyeli öğrencilerden oluşur.
Kişilere ve sorunlara özel tekrar ve uygulamalarla öğrenim pekiştirilir.
Ders programı ve uygulamalar gruba özel olarak esneklik gösterir.
Bir ailenin parçası olmanın rahatlığı ile öğrenciler programın içerisinde yer alır.

Ders programlarımız, eğitmenlerimizin yıllar içerisindeki deneyimleri ve öngörüleri ile hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin gereksiz tekrarlar, çok yavaş ilerleme ve birbirinin aynısı olan örnekler ile aylar süren bir programın sonunda gelinen noktaya programlarımızın henüz ortasına gelmeden eriştiği görülmektedir.

Her birimde oldukça yoğun, sıkıcı olmayan akıcı bir program uyguluyoruz. Ancak yıllar içerisinde edinilebilecek bilgiler, ipuçları ve kronik sorunların çözümlerini ders programımız içerisinde öğrencilerimizle paylaşıyoruz.

Yaş ve meslek grupları göz önünde tutularak belirlenen ders saatleri ve gün dağılımlarını doğrudan eğitim koçluğunuzu yapan eğitmenlerimiz belirlemekte ve sizi içerisinde olduğunuz programa adapte etmektedir. Daha ilk dersten hedefleriniz ve varacağınız noktayı sizlere göstereceklerdir.

Dünyanın en iyi kişiselleştirilebilir iş istasyonu üreticisi olan BOXX Technologies tarafından üretilen Apexx 1 ile eğitim vermekteyiz. Dünyanın en küçük iş istasyonu olan Apexx 1, 18 çekirdek 36 iş parçacığı içerir. Bu kadar küçük olmasına rağmen sıvı soğutma ve overclok seçenekleriyle 3dsmax, Solidworks, Revit gibi tek çekirdek ile çalışan programlar için eşsiz bir çözüm sunar.
Monitörlerimiz Asus markalı 27” ekran genişliğindedir.

Sayıları 100ü bulan öğrencimizle iletişimimiz devam etmektedir. Güncel sürümler, proje çözümleri, soru, fikir ve eleştiri ihtiyaçları için görüştüğümüz gibi, farklı aktiviteler veya hatır kahvesi için de görüşmekteyiz.
Her öğrencimiz 3DK ailesinin bir parçasıdır bizim için ve aileler bir arada olduklarında mutlu olurlar.

  • Bilgisayar kullanmayı bilen ve 3DsMax 'e ilgi duyan öğrenci ve yetişkin herkes eğitimlerimize başvurabilir.
  • Başvurular bireysel veya kurumsal eğitim talebiyle yapılabilir.
  • Öğrencilerimiz seviyelerine uygun kuru seçmelidirler. Bu konuda bir ön görüşme ile kendilerini yönlendirmekteyiz.
  • Seviye temsili mümkün olmayan ara durumlarda ise kişiye özel workshop programı hazırlayarak öğrencimizi bir üst kura taşımaktayız.

Eğitimlerimizi tamamlayan öğrencilerimize katılım belgesi veriyoruz. Bu katılım belgesi öğrencilerimizin seviyesini göstermesinin yanı sıra 3DK içerisinde diğer eğitimlerde ve BOXX Türkiye ile donanım alış-verişlerinde indirim hakkı tanımaktadır.

Keyfiniz, enerjiniz ve isteğiniz doğrultusunda seçeceğiniz çok çeşitli vasıtalar ile ulaşabileceğiniz, tarihi dokusu, İstanbul'un kokusu ve yaşamın melodileri ile İstiklal caddesi, Galata kulesi ve Taksim-Karaköy Tünelinin buluştuğu noktadayız...

 

  • Katılım Belgesi,
  • 3DK ve BOXX technologies promosyon ve indirimleri,
  • Hizmet sonrası danışman desteği,
  • Eğitim notları ve materyalleri,
  • Alanında uzman eğitmenlerden alınacak teorik ve uygulamalı eğitim,
TOP